Orchidėjos ezoterikoje


https://semanariouniversidad.com
Šios elegantiškos, karališko grožio žiedais žydinčios gėlės išskirtinės. Nors gegužraibinių šeima ir pasižymi įvairove, galima drąsiai teigti, jog orchidėja iš kitų išsiskiria savo elegantišku grožiu, tarsi būtų ne šio pasaulio augalas, ir unikaliomis botaninėmis charakteristikomis.


Akivaizdu, kad elegantiškas, rafinuotas, nepakartojamas orchidėjos grožis toli gražu nėra įprastas. Taigi ir mus ji gali apdovanoti išskirtiniu grožiu. Tam reikėtų miegamajame ar kambaryje, kur rengiatės ir puošiatės, pasistatyti vazoną su gyva orchidėja. Arba pasidaryti nesudėtingo grožio gėrimo: į gazuotą vandenį, šampaną ar rožių žiedlapių arbatą įlašinti kelis lašus orchidėjų žiedų esencijos.

Ko gero, užtenka pažvelgti į žymiausių pasaulio menininkų, išradėjų ir verslininkų biografijas, kad suprastumėte, jog dalykai, kurie mums atrodo keisti ir neįprasti, jei pateikti tinkamai ir konstruktyviai, gali tapti sėkmės ir pagarbos laidu.
https://thesquareatwoodvillewest.com.au
Šiuo tikslu parsineškite į namus ar darbą gyvų orchidėjų, gėlės paveikslų ar nuotraukų, kasdien ryte užsilašinkite po liežuvių 2-3 lašus orchidėjų esencijos, ir tai darykite tiek laiko, kiek jums atrodys reikalinga, arba įsilašinkite 10-20 lašų orchidėjų žiedų esencijos į vonios vandenį ir (ar) išpurkškite savo erdvę ar save rožių vandeniu, į kurį įlašinta 10 lašų kvapiųjų kanangų (ylang ylang) eterinio aliejaus, 5 lašai vanilės eterinio aliejaus ir 5 lašai orchidėjų žiedų esencijos.

Orchidėja padės įgauti pasitikėjimo ir karališkos laikysenos. Tai ypač praverčia tada, kai jums stinga savigarbos ir ryžto ar kai aplinkiniai ima elgtis taip, lyg turėtų teisę jus valdyti. Orchidėja pagelbės įgavus didesnę valdžią, nes prie naujos padėties reikia priprasti, ar susiklosčius aplinkybėms, kai jūsų asmeninis autoritetas ir didybė suteiks jums pranašumą.

Orchidėjos apskritai- tiek energetiškai, tiek vizualiai- žadina erotizmą ir sukelia ekstazės būseną. Pvz.: raibuolė (lot. Paphiopedilum) pavadinta graikų meilės ir grožio deivės Afroditės miesto Pafoso garbei, kur, autorės D. Ves, „buvo apstu prostitučių“.

http://www.bardoncounsellingcentre.com
Jei norite pasinaudoti ekstazę sukeliančiomis ir afrodiziakiškomis orchidėjų savybėmis, atsineškite į miegamąjį ar meditacijos kambarį gyvų orchidėjų, užsilašinkite po liežuviu 2-3 lašus orchidėjų žiedų esencijos ar įsilašinkite jos į taurę vyno ar šampano arba 20-30 lašų žiedų esencijos įlašinkite į vonios vandenį.

Negana to, kad orchidėja primena moteriškas genitalijas, šios gėlės pavadinimas kilęs iš graikų kalbos žodžio „orchis“, reiškiančio „sėklidė“. Kinijoje ji yra gausių palikuonių simbolis. Be to, kaip pažymėjo autorė D. Vels: „Kad pasidaugintų, orchidėjos imasi kraštutinių priemonių“.

Autoriai Kristina M. Bradler ir Joachimas Alfredas P. Šeineris savo knygoje „Fengšui simboliai“ siūlo pasitelkti į pagalbą orchidėjas, kai reikia atgauti santuokinę harmoniją ir išsklaidyti neigiamą energiją, atsiradusią po ginčų ar nesantaikos. Permainų knygoje autoriai teigia, jog „tarp dviejų žmonių, gyvenančių harmonijoje, sumažėja šiurkščių scenų, nes harmoningai ištarti žodžiai kvepia orchidėjomis“. Šiuo tikslu parsineškite į namus ar kitas patalpas orchidėjų vazonėliuose, dovanokite orchidėjų vazonėliuose ar orchidėjų puokščių kitiems.


Namuose esančios skintos ir vazonėliuose augančios orchidėjos taip pat padės sustiprinti santuoką ir pajausti jaukią, naminę palaimą.


https://www.griffinsfloraldesigns.com
Kadangi orchidėjos pasižymi nepaprasta, ne šio pasaulio vibracija, kuri primena įsimylėjimo jausmą, jos padeda prisivilioti naują meilę ar pripildyti esamus romantinius santykius jaudulio ir naujumo. Šiuo atveju specialioje namų vietoje turite pastatyti vieną šalia kitos dvi orchidėjas, atsisėsti prie jų ir tyliai kontempliuodami sugerti jų energiją. Arba pasidaryti šio meilės gėrimo:

Įlašinti 5 lašus orchidėjų žiedų esencijos į butelį rausvo šampano, ten pat įlašinti 5 lašus vanilės ekstrakto ir įmesti 2 raudonos rožės, išaugintos namuose ar ekologiškai, žiedlapius. Išgerti kartu su meilės partneriu.

Orchidėjų energija labai rafinuota ir dvasinga, todėl gali padėti geriau perprasti subtilias situacijas ir pagerinti intuiciją. Jei norite sustiprinti savo dvasingumą ir intuiciją, vartokite žiedų esenciją arba pabūkite šalia žydinčių orchidėjų.


Jei sodo lelijos moko mus, jog svarbiausių dalykų už pinigus nenusipirksi, orchidėjų vibracija primena, kad mūsų gerovė ateina iš dangaus ir kad Dievas yra begalinis. Vadinasi, nėra blogai džiaugtis tais palaimintais dalykais, kuriuos gali nusipirkti už pinigus. Dar daugiau, pakeitusi mūsų ribotus įsitikinimus ir požiūrį dėl turto ir prabangos bei mus pripildžiusi savo prašmatnios ir turtingos energijos, ji padės prisijungti prie prabangaus gyvenimo srauto.


Magiški atitikmenys:
Stichijos: Vanduo, Oras
Lytis: moteriška

Planetos: Venera, Neptūnas


KAIP PASIGAMINTI ŽIEDŲ ESENCIJOS

Žiedų esencijos yra homeopatinė vaistų forma. Atrasta ir išpopuliarinta natūraliosios medicinos pirmtako daktaro Edvardo Bacho. Žiedų esencija- visiškai kas kita nei eterinis aliejus, iš esmės tai vandenyje ištirpusi gėlių energija ir subtili išmintis. Dabar yra tiek žiedų esencijas gaminančių kompanijų, jog internete galima rasti bet kokios gėlės žiedų esencijos, kad ir koks retas būtų augalas.

1 dalis: pirminė esencija
https://www.doctorulzilei.ro
1.    1.   Susiraskite indus: vidutinio dydžio skaidraus bespalvio stiklo dubenį ar vidutinio dydžio stiklainį su dangteliu ir nedidelį stiklinį buteliuką (maždaug 0.3ml) su lašintuvu. Kiekvieną indą sterilizuokite iki užvirimo. Pavirinkite 20 min. Tada visus indus sausai iššluostykite švariu popieriniu rankšluosčiu.
2.   Pripilkite stiklainį šaltinio vandens. Dar jums reikės butelio brendžio, nedidelės kėdės ar stalo, ant lėkštės išdėliotų ekologiškų salotų ar burokėlio lapų ir sodo žirklių.
3.   Saulėtos dienos rytą ar per pietus, kai danguje nėra nė debesėlio, nusineškite visas priemones, kur auga jums reikalingos gėlės. Padėkite dubenėlį ant staliuko ar kėdės tokioje vietoje, kad ant jos nekristų nė šešėlis tris ar keturias valandas. Pripilkite dubenį vandens, tik atidžiai žiūrėkite, kad ant jo jokiu būdu nekristų jūsų šešėlis.
4.   Laikydami rankose žirkles ir lėkštę (išklotą lapais), išsirinkite gėlę, iš kurios norėsite pasidaryti esenciją. Patogiai atsisėskite šalia gėlės ar likite stovėti, atsipalaiduokite ir kelis kartus giliai įkvėpkite. Visa esatimi pasinerkite į šią akimirką.
5.   Kai pajusite, jog visiškai atgavote pusiausvyrą, tyloje susiliekite su gėle ir paprašykite jos pagalbos darant esenciją. Šlovinkite ją, išreikškite savo pagarbą ir paprasčiausiai kelias minutes praleiskite su šia gėle.
6.   Kai intuityviai pajusite, jog augalas jums padeda, nukirpkite nuo 3 iki 6 žiedų, leisdami jiems nukristi ant lapo.
7.   Su meile nuneškite žiedus iki dubens su vandeniu ir jų neliesdami suberkite į vandenį, kad jie liktų plūduriuoti. Lapus padėkite ant žemės prie medžio.
8.   Leiskite žiedams atiduoti savo energiją vandeniui, palikdami nejudinamus 3-4 valandas.
9.   Pripilkite buteliuką su lašintuvu brendžio. Įlašinkite į jį 2 lašus vandens iš dubens su žiedais. Atsargiai užsukite dangtelį.
10. Dubenyje likusį vandenį kartu su gėlių žiedais išpilkite ant gėlių šaknų.

Tai pirminė esencija, kuri dar negali būti vartojama ar naudojama magiškais tikslais.

2 dalis: žiedų esencija.
Dabar procesą kartokite su ta pačia pirmine esencija, kol jos buteliukas ištuštės, tik ne ilgiau nei dvejus metus nuo pirminės esencijos pagaminimo. Gaminkite ten, kur atrodo geriausia: savo virtuvėje, šalia altoriaus ar gamtoje.

1.   Sterilizuokite (kaip anksčiau) dar vieną buteliuką ir dangtelį su lašintuvu.
2.   Pripilkite buteliuką iki pusės brendžio, likusią dalį užpildykite šaltinio vandeniu.
3.   Įlašinkite 2 lašus pirminės esencijos.

4.   Užsukite dangtelį su lašintuvu.


Šaltinis: Tess Whitehurst „Gėlių magija“, Alma Littera 2014m., vert. Rita Kaminskaitė. Orig.: „The Magic of FlowersKomentarų nėra:

Rašyti komentarą